2
1

2
1


2
ÇOCUK PSİKOLOJİSİ SORUNLARI
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1


2
1

2
GENÇLİK PSİKOLOJİSİ SORUNLARI
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1


2
1

2

BEYOĞLU BELEDİYESİ İLE BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ MUTLU AİLELER MUTLU ÇOCUKLAR SEMİNERLERİMİZİ TAMAMLADIK.
1

2
1


Firmalar İçin Hazırladığımız Sponsorluk Tekliflerimiz

I. Sponsorluk Teklifimiz

Kitap Sponsorluğu

Çıkaracağımız 3 ayrı "Çocuk Psikolojisi" kitaplarının sponsoru olmanızı istiyoruz. Danışman Psikolojik Hizmetler Merkezi'nin yöneticisi Uzman Psikolog Alanur Özalp'in baskıya hazırlanan 3 ayrı "Çocuk Psikolojisi" kitaplarına Firmanızın sponsor olmasını istemekteyiz.

Kitaplar

•  Çocuk Psikolojisi
•  Ailenin Psikolojik Rehberi
•  Hiperaktivite ve Dikkat Dağınıklığı

Uzman Psikolog Alanur Özalp bu kitaplarında, bilgisini 30 yıllık deneyimi ile birleştirerek ailelerin hizmetine sunmaktadır.

Kitaplara sponsor olmanın Türkiye'de yeni ve kutsal bir yaklaşım olduğunu düşünmekteyiz. Uzman Psikolog Alanur Özalp daha önce Tekinel Bebe sponsorluğunda çıkardığı Çocuk Eğitimi" kitabıyla İTKİB' den en yararlı ve başarılı proje ödülünü almıştır.

Uzman Psikolog Alanur Özalp'in kitabı baskıya hazır durumdadır. Kitabın baskısını Epsilon Yayınevi yapacaktır. Sponsor olarak Firmanıza kitapta bir önsöz ve arka kapağı ayırıyoruz. Bu kapakta Firmanıza teşekkür edeceğiz. Firmanız kapağın arka tarafında istediği görüntüyü kullanabilecektir. Kitap basıldığında Firmanız isterse kitabın tamamını alır müşterilerine ve çalışanlarına dağıtabilir. Aynı zamanda kitap, tüm kitapçılarda satışa sunulacaktır. Kitap için belirlenen fiyat; 1000 adet için 3.750 YTL' dır.

II. Sponsorluk Teklifimiz

TV Sponsorluğu;

I."Çocuk ve Psikoloji" TV Sponsorluğu
II. "Yaşamın İçinden" TV Sponsorluğu

Uzman Psikolog Alanur Özalp'in EXPO CHANNEL ' da yeni başlayacak olan Çocuk Psikolojisi programına Firmanızın sponsor olmasını istemekteyiz.

Programın Adı: Çocuk ve Psikoloji

Programın Konusu: Çocuk Psikolojisi Programı

Programın Amacı: Ailelere çocukları ile ilgili eğitici, öğretici ve çağdaş bilgiler vermektir.

Programın İçeriği:

Program uzman psikolog ALANUR ÖZALP tarafından hazırlanacak, Sunulacak ve yazılacak.
Program cumartesi günleri hafta bir düzenli ve sürekli olarak EXPO CHANNEL 'da 12.30 - 13.30 saatleri arasında yayınlanacaktır. Çalışan ve gündüz seyredemeyen anne babalar için programın gece yarısı 01.00 - 02.00 saatleri arasında tekrarı verilecektir. Programı Uzman Çocuk Psikologu Alanur Özalp hazırlayıp sunacaktır. Programda Uzman Psikolog Alanur Özalp'in dışında, üniversitelerden uzman konuklar, iş sahalarından çocuklarla ilgili çalışan firmalar, siyasetçiler, yöneticiler katılacaktır. Hareketli, renkli, güncel, yenilikçi, çözüm önerileri sunan farklı bir program olacaktır. Programa Firmanızdan yöneticiler, uzmanlar, ustabaşları katılabilecektir ve öneriler sunabileceklerdir. Programda ailelere faydalı bilgiler verilecek. Bunları yanı sıra telefonlar, çocuk tiyatroları, kitap, çocuk filmleri gibi konularda da bilgi ve duyurular yapılacaktır. Programa telefonla katılım olabilecek, aileler mektup, SMS, faks ve E-mail yolu ile programa katılarak soru ve sorunlarını dile getirebileceklerdir. Bu programda kültür, sanat, spor konularıyla ilgili kişilere de yer verilecektir. Önemli kişiler programda çocukluklarıyla ilgili anılarını paylaşacaklardır. Ayrıca çocuk yuvaları ve anaokulları ile Türkiye'nin önemli özel okulları da programda yer alacaktır. Programın Firmanıza yakışır bir program olduğunu düşünmekteyiz.

Program için Firmanızın logosu ve ürünleri kullanılabilir.

Program Ücreti: Program Başı 1.500 YTL' dır.

II. "Yaşamın İçinden" TV Sponsorluğu

EXPO CHANNEL'da yetişkinler için başlayacağı YAŞAMIN İÇİNDEN adlı program için sponsor olmanızı rica etmekteyiz.YAŞAMIN İÇİNDEN programın konusuz iş aşamasında başarılı olmuş kişiler,ses getirmiş çalışmaları yeni ve farklı ürünlerin açıklanacağı bir programdır.Programın sunulması program EXPO CHANNELDA haftada 1 yayın olmak üzere 10-11 saatleri arasında sunulacak olan programı UZMAN PSİKOLOĞ ALANUR ÖZALP sunacaktır.Programda farklı,bir konukla yeni,değişik ,farklı,orijinal fikirleri ve ürünleri tanıtılacaktır .Program canlı olacak ve programa telefon bağlantısı ile ulaşılıp soru sorulabilecektir.Programa sponsorluk olacak firma ile konuşularak ayrıntılar oluşturulacaktır.

III. Sponsorluk Teklifimiz

CD Sponsorluğu:

Eğitim cd'lerimizin sponsoru olmanızı istiyoruz. Danışman Psikolojik Hizmetler Merkezi'nin yöneticisi Uzman Psikolog Alanur Özalp'in düzenlediği "Çocuk Psikolojisi ve Evlilikte Başarlı iletişim " cd'lerimize Firmanızın sponsor olmasını talep etmekteyiz.

Cd İçerikleri:
Çocuk Psikolojisi: 7 CD
Evlilikte Başarılı İletişim Teknikleri: 7 CD

Uzman Psikolog Alanur Özalp bu cd'lerinde, bilgisini 30 yıllık deneyimi ile birleştirerek ailelerin hizmetine sunmaktadır.
Cd'lere sponsor olmanın etkili bir reklam olduğunu düşünüyoruz.

Sponsor olarak Firmanız ve ürününüze CD'lerin arka kapaklarını ayırıyoruz. Dilediğiniz bir görseli kullanabilirsiniz. Fiyat ve adet karşılıklı görüşülürek belirlenecektir.

IV. Sponsorluk Teklifimiz

Sinema Sponsorluğu:

Tüm Türkiye'deki özel ve devlet okullarına gönderilecek bir Çocuk Filmi olan "Hiperaktif Çocuk Okulda" adlı filmin sponsoru olmanızı istiyoruz.

Bu film bir hiperaktif çocuğun okul hayatında yaşadıklarını sevimli, gerçekçi ve komik olarak anlatmaktadır. Bu film aileleri ve öğretmenleri hiperaktivite konusunda bilgilendirmekte yararlı olacaktır. Bu filmden hiperaktif bir çocuğun okula başladığı ilk günden itibaren geçen bütün olaylar, çocuğun gözünden anlatılacaktır.

Senaryo: Uzman Çocuk Psikologu Alanur Özalp
Yönetmen: Cemil Ağacıkoğlu

Bu filmin jeneriğinde, çok zeki, yaratıcı düşünceleri ve buluş zekası olduğu halde çoğunlukla yanlış anlaşılan bir çocuğun bu olaydan dolayı duyduğu üzüntü ve kendini anlatma çabası anlatılmaktadır. Film kısa film formatında olacaktır. CD olarak bastırılıp okul ve yuvalara gönderilecektir. Film maliyeti olarak 50.000 YTL ( 50 milyar) ön bütçe düşünülmektedir. Bu bütçe Firma ile birlikte değerlendirilebilecektir. Bu filmin başında katkılarından dolayı Firmanıza teşekkür edilecektir. Ayrıca firmanızın tüm istekleri birlikte değerlendirilecektir.

Saygılarımızla bilginize sunarız

Uzman Psikolog Alanur Özalp

 

 
 
Haziran 2024
  Pzt     Sal     Çrş     Prş     Cum     Cts     Pzr  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


YETİŞKİN PSİKOLOJİSİ SORUNLARI

İŞ YAŞAMI PSİKOLOJİSİ SORUNLARI
CİNSELLİK
 
 

Sitedeki tüm yazılar Uzman Psikolog Alanur Özalp'e aittir. Tüm hakları saklıdır. İzin almadan kullanılamaz.