2
1

2
1


2
ÇOCUK PSİKOLOJİSİ SORUNLARI
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1


2
1

2
GENÇLİK PSİKOLOJİSİ SORUNLARI
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1

2
1


2
1

2

BEYOĞLU BELEDİYESİ İLE BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ MUTLU AİLELER MUTLU ÇOCUKLAR SEMİNERLERİMİZİ TAMAMLADIK.
1

2
1

 

.: Firmalar İçin Sosyal Sorumluluk Projeleri :. Sizde kendi firmanız adına bir sosyal sorumluluk projemize sahip olabilirsiniz. Böylece firmanız adına topluma yararlı bir hizmet götürmüş olacaksınız.
Eğer bebek ürünleri satıyorsanız "Alo Bebek Psikologu" projesi sizin olabilir. Örneğin; Milupa Bebek Mamaları Bebek Projesini aldığında artık projenin adı Milupa Alo Bebek Psikologunuz olacaktır. Bu projede tüm Milupa mama kullanan annelerin bebek psikolojisi konusundaki soru ve sorunlarına Danışman Psikolojik Hizmetler Merkezi'nin psikologları bilgiler verecek ve çözüm önerileri sunacaklardır.
Mama kutularında telefonu yer alan Milupa Alo Bebek Psikologu hamileleri ve bebek annelerini hem bilgilendirecek hem de rahatlatacaktır. Aileler her türlü sorunlarının cevabını uzman psikologlardan, evlerinde rahat ve sıcak koltuklarında çaylarını yudumlarlarken alacaklardır. Bu hizmete hem uzman bir psikologdan, hemde hızlı ve rahat olarak ulaşacaklardır.


Çocuk firmaları ise "Alo Çocuk Psikologu" adlı hizmetten yine aynı şekilde yararlanacaklardır. Örneğin; "Alo Kent Şeker Çocuk Psikologu" gençlere yönelik ürünleri olan firmalar Alo Gençlik Psikologu hizmetinden yararlanacak. Örneğin; "Çilek Genç Odası Alo Gençlik Psikologum" gibi. Son olarak Tüm Firmalara açık olan "Alo Psikologum" ise kişilere psikolojik destek verecektir. Bu hattan bilgi almak, sorunlara çözüm bulmak mümkün olacaktır. Örneğin "İstikbal Mobilya Alo Psikologum" hizmetini tüm müşterilerinin hizmetine sunabilecektir


Danışman Psikolojik Hizmetler Merkezi; çocuklara ve ailelere, psikolojik danışmanlık, rehberlik ve tedavi hizmetleri vermektedir. Merkezimiz kurumlara ve kişilere yönelik eğitimler düzenlemektedir. Kurumumuz 1991 yılından bu yana hem özel sektörde hem de kamu sektöründe büyük projelere imza atmıştır. Son olarak Şişli Belediyesi adına Profilo Kültür Merkezi'nde 1000 kişiye "Çocuk Psikolojisi Eğitimi" ve Beyoğlu Belediyesi adına 5000 kişiye "Gülen Mahalle Eğitim projeleri"ni başarıyla tamamlamıştır. Her iki çalışmada yaklaşık 1 sene sürmüştür. Merkezimiz tecrübeli ve uzman bir kadroya sahiptir.
Sosyal Sorumluluk Projeleri firmanız adına müşterilerinize sunulacaktır. Bu proje ailelerin bilgi alabilecekleri, soru sorup, sorunlarına çözüm arayabilecekleri, telefonla hizmet verilen "Psikolojik Yardım Destek Danışma Hattı" pojesidir. Bu proje ile firmanız hem sosyal sorumluluk hizmeti verirken hem de ürünleriniz toplumun gözünde daha da değer kazanmış olacaktır.


A ) ÇOCUK PSİKOLOJİSİ CALL CENTER'I
' ÇOCUK PSİKOLOJİSİ BİLGİ VE DANIŞMA HATTI'
Danışman Psikolojik Hizmetler Merkezi, ailelere , çocuk psikolojisi konusunda telefonla psikolojik danışma, yardım, destek ve çözüm hattı açacaktır.

B ) GENÇLİK PSİKOLOJİSİ CALL CENTER'I
'GENÇLİK PSİKOLOJİSİ BİLGİ VE DANIŞMA HATTI'
Danışman Psikolojik Hizmetler Merkezi, ailelere ve gençlere, gençlik psikolojisi konusunda telefonla psikolojik danışma, yardım, destek ve çözüm hattı açacaktır.

B ) EVLİLİK PSİKOLOJİSİ CALL CENTER'I
"EVLİLİK PSİKOLOJİSİ BİLGİ ve DANIŞMA HATTI'
Danışman Psikolojik Hizmetler Merkezi, eşlere evlilik psikolojisi konusunda telefonla psikolojik danışma, yardım, destek ve çözüm hattı açacaktır.PROJE,
DANIŞMAN PSİKOLOJİK HİZMETLER MERKEZİ TARAFINDAN UZMAN PSİKOLOG ALANUR ÖZALP'İN YÖNETİMİNDE YÜRÜTÜLECEKTİR.

PROJENİN KADROSU:
HER PROJEDE 7 KİŞİLİK ASİSTAN PSİKOLOG KADROSU GÖREV ALACAKTIR. BİR PSİKOLOĞUN KOORDİNE ETTİĞİ 1 UZMAN PSİKOLOG PROJE SORUMLUSU OLACAKTIR. PROJE EKİBİ 9 KİŞİDEN OLUŞACAKTIR.

PROJENİN SÜRESİ:
ÖN ÇALIŞMA OLARAK SÜRE 1 YIL OLACAKTIR. GELEN TALEPLERE BAĞLI OLARAK SÜRE UZATILABİLECEKTİR.

Proje dökümleri aylık olarak verilecektir. Sonuçlar, proje bitiminde istatistiksel veri dökümü biçiminde firmanıza sunulacaktır. Bu veriler Uzman Psikolog Alanur Özalp tarafından psikolojik olarak yorumlanacaktır.

PROJENİN HER HAKKI DANIŞMAN PSİKOLOJİK HİZMETLER MERKEZİ'NE AİTTİR.

 

 
Haziran 2024
  Pzt     Sal     Çrş     Prş     Cum     Cts     Pzr  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


YETİŞKİN PSİKOLOJİSİ SORUNLARI

İŞ YAŞAMI PSİKOLOJİSİ SORUNLARI
CİNSELLİK
 
 

Sitedeki tüm yazılar Uzman Psikolog Alanur Özalp'e aittir. Tüm hakları saklıdır. İzin almadan kullanılamaz.